Кошик
6 відгуків
VseVDom
+380979386963
+380487430440
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Ефективність вашої теплої підлоги залежить від терморегулятора. Для різних вимог до комфорту існують різні рішення, тому асортимент terneo представлений великою кількістю моделей. Їх можна розділити на наступні види:

механічні - такі пристрої мають дуже просту конструкцію і надійну схемотехніку. Завдяки цьому їх ціна значно нижче інших категорій. Моделі з механічним управлінням часто застосовують у приміщеннях, де потрібно постійно підтримувати одну і ту ж температуру.
цифрові - мають цифровий екран, який відображає температуру і різну системну інформацію. Керування їх роботою здійснюється кнопками. Цифровими моделями також досить легко користуватися, і вони ідеально підійдуть для місць, де потрібно постійно підтримувати один і той же рівень температури.
програмовані - відрізняються від попереднього виду більш високою енергоефективністю, оскільки дозволяють включати обігрів згідно з визначеним графіком. Ціна терморегуляторів для теплої підлоги з можливістю програмування роботи вище механічних і цифрових. Але вони забезпечують оптимальне споживання енергії, дозволяючи вам заощаджувати на комунальних платежах. Тому ви зможете швидко окупити таку інвестицію.
Wi-Fi програмовані - завдяки вбудованому Wi-Fi модулем, їх можна підключати до домашньої мережі і керувати роботою з допомогою смартфона або комп'ютера. Такі моделі оснащені безліччю функцій, які допомагають економити електричну енергію, підтримуючи при цьому постійний рівень комфорту. Вони ведуть статистику використання електрики, надаючи вам можливість максимально оптимізувати його споживання.
1 2